Українська інвестгруппа викупила компанію для будівництва сонячної електростанції

31 серпня 2018, 14:16

Кіпрська PVK Energy Investment, що входить до групи ICU, придбала енергетичну компанію Солар Капітал, бенефіціаром якого раніше виступала Ірина Барах - дружина головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Про це свідчить інформация в держреєстрі.

"Придбання Солар Капітал - це черговий крок у розвитку нашого інвестиційного бізнесу в сфері альтернативної енергетики, - сказав керуючий партнер ICU Костянтин Стеценко в коментарі Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Крім того, він нагадав, що першим проектом групи в цьому напрямку є будівництво Кам'янець-Подільської СЕС.

"Тепер ми інвестуємо в будівництво сонячної електростанції і в Херсонській області. Ці інвестиції - наш внесок в оновлення генеруючих потужностей в Україні, енергонезалежність за рахунок скорочення залежності від імпортованих викопних ресурсів і виконання національного плану по частці поновлюваних джерел енергії", - підкреслив Стеценко.

Раніше цю угоду погодив Антимонопольний комітет України.

Нагадаємо, що екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин наприкінці липня повідомив, що група працює над трьома проектами СЕС: в Херсоні - 35 МВт, в Хмельницькому - 63 МВт і в Миколаївській області - 150 МВт, а також розглядає низку проектів з вітряної енергетики.


Солар Капітал, згідно з держреєстром, було зареєстровано 15 лютого цього року зі статутним капіталом 4,5 млн грн. Його керівником зазначено Євгена Бараха, який з середини липня також очолює компанію МС Соціальний проект, що входить до групи ICU, и планує побудувати найбільший в Україні завод з переробки твердих побутових відходів в Житомирі.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X