Українська фармкомпанія вирішила самоліквідуватися

15 серпня 2018, 11:43

Одноосібний акціонер українського приватного акціонерного товариства Біофарма вирішив ліквідувати підприємство. Так, буде ліквідована одна з компаній, що входить у групу Biopharma.

Про це повідомили в Біофармі, передають Українські Новини.


Біофарма входить в десятку найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає більше 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК і пробіотики. 100% акцій компанії належить кіпрській Niobera Investments.

Відео дня


Згідно з повідомленням, причиною такого рішення стало незадовільне надходження фінансових потоків від здійснення господарської діяльності.

Також наголошується, що активів компанії достатньо для розрахунку за зобов'язаннями.

Разом з тим, згідно з даними на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, чистий дохід компанії від реалізації продукції за 2017 рік склав всього 7 тис. грн, тоді як в 2016 році чистий дохід був на рівні 109,7 млн ​​грн, а збиток компанії за 2017 рік склав 14,4 млн грн.

На даний час вартість чистих активів компанії складає майже 121 млн грн, сума зобов'язань - 7,1 млн грн, власний капітал - майже 121 млн грн.

У 2015 році компанія інвестувала $ 3,5 млн у реконструкцію Сумського обласного центру крові, який в даний час забезпечує заготівлю 98,2% донорської крові та її компонентів в області.

У планах Біофарми на 2018 рік значилося введення в експлуатацію заводу-фракціонатора плазми крові.

Втім, в коментарі агентству Інтерфакс-Україна в компанії уточнили, що дане рішення є технічним і додали, що Біофарма фактично не вела господарської діяльності з 2016 року.

"Вся група компаній Biopharma продовжує успішно розвиватися і рухатися до поставленої мети - розширення лінійки продукції, розвитку мережі власних плазмацентров, запуску заводу-фракціонатора компонентів донорської крові", - повідомив президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.

Він нагадав, що Biopharma продовжує реалізацію плану запустити новий завод до кінця 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X