Українська "дочка" світового виробника насіння втричі наростила виробництво

1 серпня 2018, 17:50

Дочірня компанія одного з найбільших у світі виробників насіння сільськогосподарських рослин - американської DowDuPont - DuPont Pioneer Україна в 2017 році збільшила виробництво насіння соняшнику в 3,3 рази - до 195 тис. посівних одиниць в порівнянні з 2016 роком.

Про це повідомив керівник виробничого насіннєвого комплексу в Полтавській області Сергій Комар, передають Українські Новини.

DuPont Pioneer Україна також наростила виробництво кукурудзи на 16%, - до 545 тис. посівних одиниць в порівнянні з 2016-му.

Відео дня

Комар зазначив, що насіння з України експортуються з метою подальшого доопрацювання на заводах DowDuPont в Угорщині та Італії.

Так, у 2017 році українська "дочка" експортувала 12 тис. посівних одиниць кукурудзи і 1 тис. посівних одиниць соняшнику.

Нагадаємо, що в минулому році інвестувала $5 млн у лінію з виробництва насіння соняшнику на заводі в селі Стасі Полтавської області.

Раніше повідомлялося про те, що загальний обсяг інвестицій DuPont Pioneer в український завод з виробництва насіння складе $56 млн.


DuPont Pioneer реалізує свої насіння більш ніж в 90 країнах світу.

Компанія відкрила своє представництво в Києві в 1998 році і почала роботу по випробуванню нових гібридів кукурудзи і соняшнику. У 2001-му була зареєстрована компанія Піонер Насіння Україна, а 27 серпня 2010 року компанія офіційно повідомила про відкриття свого науково-дослідного центру в Київській області.

70% насіння кукурудзи та 50% насіння соняшнику, які компанія продає в Україні, виробляються на заводі в селі Стасі Полтавської області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X