Українська біржа анонсувала зупинку торгів цінними паперами

15 червня 2018, 15:56
600
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українська біржа з ​​18 червня призупиняє торгівлю в режимі безадресних заявок

Біржова рада Української біржі вирішила припинити використання програмного забезпечення, наданого Московською біржею, і переключитися на торгівлю в режимі адресних заявок, якщо до 15 червня не отримає відповіді від державних органів, які б усунули юридичні ризики, пов'язані з використанням цього програмного забезпечення.

Про це повідомили у прес-службі біржі.

"Тому з 18 червня ми маємо призупинити торгівлю в режимі безадресних заявок 92 акціями, 245 облігаціями, 28 цінними паперами фондів та 22 ф'ючерсними контрактами", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Українська біржа готова відновити повноцінну торгівлю, як тільки отримає інформацію про відкладення строку введення санкцій.

"Наш тендер по вибору нового програмного забезпечення триває і він займе якийсь час, яке ми не можемо оцінити на поточному етапі проекту", - відзначається в повідомленні.

Нагадаємо, у кінці травня РНБО розширила список "антиросійських" санкцій. До переліку потрапила Московська біржа. Санкціями, зокрема, українським компаніям заборонено використовувати програмне забезпечення Московської біржі - електронні торгові системи ПЗ Plaza і ПЗ Forts.

До 2016 року Московська біржа володіла великими частками в двох з трьох провідних українських майданчиках - ПФТС і Української біржі, а її програмне забезпечення було основою для ПЗ українських бірж. У Нацкомісії з цінних паперів України висловлюють побоювання, що ПЗ українських майданчиків, як і раніше, залежить від російського.

5 червня фондова біржа попросила Порошенка скасувати "антиросійські" санкції в частині використання біржових торгових систем і має намір створити дочірню товарну біржу.

В червні Українська біржа відмовилась від російського програмного забезпечення.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"
Наукпоп

Вчора, 07:00

article_img
Ейнштейн лютує. Дослідження темної матерії кидає виклик сучасній фізиці
Події

Вчора, 19:43

article_img
Джокер Зеленський, похорон марсохода і шановні знавці. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua

Головне

Країни

Вчора, 17:55

article_img
Стан Сергія Скрипаля погіршився - ЗМІ
Країни

Вчора, 02:13

article_img
У французькому Ліоні учасники руху "жовтих жилетів" напали на поліцейський автомобіль
LOL

Вчора, 21:33

article_img
У Києві люди протестували проти проплачених мітингів. За гроші