Українська автокорпорація домовилася про виробництво електричних сміттєвозів для всієї Європи

22 березня 2018, 11:21

Луцький автоскладальний завод №1 автокомпанії Богдан Моторс уклав контракт з данською компанією BankeElectromotive на інжиніринг (розробка моделі конструкції) і виготовлення вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу.

Про це повідомила прес-служба української корпорації.


BankeElectromotive - данська компанія, яка займається розробкою та виготовленням 100% електричних вантажних автомобілів для муніципального використання і компонентів для них для ринку ЄС.

Відео дня


Богдан розраховує виготовити для данців у 2018 році не менш ніж 15 електричних вантажівок. Загалом потреба BankeElectromotive становить близько 200 автомобілів на рік.

Перший автомобіль буде виготовлено влітку цього року. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажних авто для Західної Європи почнеться в поточному році.

Як зазначає корпорація, зараз це дуже перспективний напрям, оскільки в більшості європейських міст з 2025 року планується повністю заборонити в'їзд легкових і вантажних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Йдеться не тільки про малі пасажирських авто, але і спецтехніку - весь транспорт має бути електричним.

Нагадаємо, що раніше корпорація Богдан уклала контракт на постачання кузовів для електричних автобусів французької компанії Bluebus. В межах першого контракту, вартість якого не розголошується, корпорація до кінця травня поточного року поставить п'ять 12-метрових кузовів.


Корпорація Богдан створена в лютому 2005 року з метою реалізації інвестпроектів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів.

Компанія Богдан Моторс, яка належить партнеру президента України Петра Порошенка Олегу Свинарчуку-Гладковському, об'єднує виробничі активи корпорації Богдан (автобусно-тролейбусний завод в Луцьку потужністю 6 тис. автобусів і тролейбусів на рік і завод в Черкасах потужністю 120 150 тис. легкових автомобілів).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X