Українська авіакомпанія запустила рейс з Іраку до Європи через Київ

27 червня 2018, 08:29

Українська авіакомпанія Bravo Airways почала виконувати авіарейси з іракського міста Ербіль в Європу через Міжнародний аеропорт Київ імені Ігоря Сікорського (Жуляни) під торговою маркою flyerbil.

Про це пише avianews.com.

Згідно з даними flightradar24 і онлайн-табло київського аеропорту, авіакомпанія вже зробила кілька пар рейсів Київ-Ербіль-Київ і Київ-Стокгольм-Київ 16, 18 та 20 червня.

Відео дня

Як уточнили в прес-службі аеропорту Київ, процедура цього стикування полягає у виході пасажирів із літака в термінал у Києві і проходження реєстрації на наступний рейс на транзитній стійці.

Крім того, на сайті flyerbil зараз продаються квитки на прямі рейси з Ербіля до Києва, з Ербіля в Стокгольм, Бірмінгем, Гетеборг, Нюрнберг зі стикуванням у Києві, а також на прямі рейси Одеса-Ербіль і Ербіль-Амстердам зі стикуванням в Одесі. Всі рейси заведені в систему під кодом BAY - його використовує Bravo Airways.

Наразі Bravo Airways має права на виконання рейсів Київ-Ербіль і Київ-Нюрнберг, які отримала на засіданні комісії Державіаслужби 30 травня 2018 року.


Авіакомпанія Bravo Airways - українська чартерна авіакомпанія, заснована 2 квітня 2012 року. Авіакомпанія здійснює регулярні та чартерні перевезення.

Показати ще новини
Радіо NV
X