Українська авіакомпанія вирішила відкрити новий рейс до Іспанії

28 лютого 2018, 08:21

Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine буде здійснювати регулярні польоти з Харкова до Барселони.

Таке рішення ухвалила комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, передає ЦТС.

Дозвіл передбачає виконання польотів за маршрутом Харків-Барселона-Харків з частотою сім разів на тиждень. Право на польоти буде діяти з 25 березня на необмежений період.

Відео дня

На сайті аеропорту Харків цей рейс вже є в розкладі. За даними підприємства, польоти з Харкова до Барселони і назад виконуватимуться з 16 травня з частотою один раз на тиждень - щосуботи. Літак Boeing 737-800 (189 крісел) буде вилітати з Барселони о 09:10, в Харкові він буде приземлятися о 13:50, зворотний виліт з Харкова о 15:00, посадка в Барселоні о 17:50.

Зазначимо, що Azur Air Ukraine зараз літає в Барселону з аеропорту Київ-Бориспіль. Цей рейс також виконується щосуботи. Крім цієї компанії, в Барселону також п'ять рейсів на тиждень здійснює авіакомпанія МАУ (всі дні, крім вівторка та четверга). Також в Барселону літає іспанський лоукостер Vueling. Він виконує рейси з аеропорту Київ-Жуляни двічі в тиждень - щовівторка і щосуботи.

Azur Air Ukraine входить до Топ-10 популярних авіаперевізників України. Раніше авіакомпанія отримала дозвіл на польоти до Таїланду.

Показати ще новини
Радіо NV
X