Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україні дозволили ввезення курятини у ще одну країну

10 листопада 2017, 08:56
38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Заборона знята на підставі документа, який підтверджує відсутність високопатогенного пташиного грипу на території України

Фото: pixabay/Capri23auto

Саудівська Аравія зняла заборону на ввезення продуктів птахівництва (м'яса птиці і яєць) походженням з України, введений у середині березня через спалахи пташиного грипу

Відповідна інформація надійшла від Головного управління по продуктах і ліках королівства Саудівська Аравія, передає Интерфакс-Україна.

Рішення було прийнято на підставі звіту Міжнародного епізоотичного бюро від 14 травня 2017 року, у якому йдеться про відсутність високопатогенного пташиного грипу на території України.

Нагадаємо, що у березні Гонконг, Ємен, Європейський Союз, Ірак, Йорданія, Катар, КНР, Королівство Саудівська Аравія, а також Об'єднані Арабські Емірати ввели заборону на поставки продукції птахівництва з усієї території України через спалах пташиного грипу.

У червні Ірак зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України, введений в середині березня через спалах пташиного грипу.

Раніше Катар зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України після тимчасового призупинення через пташиний грип.

Також в середині травня Європейський союз дозволив експорт птиці з більшості регіонів України.

В середині серпня Йорданія зняла заборону на поставки української продукції птахівництва, який країна вводила в зв'язку з поширенням в Україні пташиного грипу.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися