Українці вважають за краще їсти більше шоколаду і менше хліба - Держастат

8 травня 2019, 15:42

Виробництво шоколадних виробів зростає, хлібобулочних - падає

За підсумками трьох місяців 2019 року українське виробництво кондитерських та хлібобулочних виробів знизилось на 3,9% та 4,5% відповідно, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2018 року. В той час виробництво шоколадних виробів демонструвало незначну, але все ж таки позитивну динаміку – 0,8%. Про це повідомляє UFEB, Рада з питань експорту продовольства, грунтуючись на даних Держстату України.

Відео дня

Попит на шоколадні вироби має стабільну зростаючу динаміку. Така ситуація не тільки підтримує імпортні постачання, але й зменшує залишки уже готової продукції. Українські шоколадні вироби демонструють збільшення (47,3 тис. т у 2019 році проти 46,9 тис. т у січні-березні 2018).

Причиною такої ситуації є збільшення виробництва цукерок з вмістом алкоголю (+8,9% у січні-березні), шоколаду у брикетах, пластинах чи плитках з додаванням зернових культур (+51,9%), шоколаду у брикетах, пластинах чи плитках з начинкою (+10,3%) та шоколаду і аналогічні вироби з вмістом какао в брикетах, пластинах чи плитках масою більше 2 кг (24,3%).

У той час кондитерський ринок України уже третій місяць поспіль іде на спад, однак це не має негативного впливу на обсяг торгівлі на міжнародних ринках (зафіксоване зростання на 9,4%). До того ж майже половину всього виробництва солодощів у першому кварталі року було експортовано, а 45% забезпечило потреби внутрішнього ринку. Станом на кінець березня загальний обсяг залишків готової продукції становив 1,7 тис. т.

Перший квартал року відзначився зниженням виробництва хлібобулочних виробів (-4,5% проти показника 2018 року).

"Підтримкою негативної тенденції слугувало зниження вітчизняного виробництва у ключових секторах за рахунок зниження пропозиції борошна на вітчизняному ринку та зменшення внутрішнього споживання",  - пояснює керівник в Аналітичного відділу UFEB, Олександра Кищук.

Показати ще новини
Радіо НВ
X