Україна звернулася до ЄС за допомогою у питанні з російською блокадою

6 липня 2016, 12:21
Україна відправила питання транзитного обмеження з боку Росії, які набрали чинності з другого півріччя 2016-го, на розгляд під час другого засідання комітету асоціації між Україною та ЄС

Про це на своїй Twitter-сторінці повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговельний представник України Наталія Микольська.

"Закликали ЄС посилити тиск на РФ для негайної відміни обмежувальних заходів щодо транзиту", – написала вона.

Відео дняНагадаємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі також звернулося до Казахстану і закликало вимагати від Росії скасування обмежень проти України.

Раніше штаб оперативного реагування МЕРТ зафіксував факти блокування транспорту з українськими товарами на кордоні з РФ. В результаті затримано 43 фури та 22 вагони.

Автомобілі заблокували у зв'язку із набранням чинності з 1 липня цього року тимчасової заборони РФ на транзит українських товарів і на перевезення з третіх країн, які прямують через територію України в Казахстан.

НВ Бізнес повідомляв, що 4 липня перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів, під час погоджувальної ради Верховної Ради заявив, що Україна планує ввести дзеркальні торговельні та транзитні санкції відносно Російської Федерації.

Показати ще новини
Радіо NV
X