Україна зробила ще один крок до впровадження перенесення номерів між мобільними операторами

0 коментувати
Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP
Фото: pixabay/terimakasih0

Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) затвердила технологічний процес взаємодії телекомунікаційних мереж, необхідний мобільним операторам для початку робіт з проектування телекомунікаційних мереж з метою впровадження послуги перенесення номерів при зміні оператора (MNP)

"Мобільні оператори неодноразово протягом тривалого часу акцентували увагу на тому, що без відповідного наказу Держспецзв’язку вони не зможуть рухатись в процесі побудови мереж MNP. Тепер ми маємо документ, який визначає єдиний формат передачі адресної інформації, пов’язаної зі встановленням з’єднання з перенесеними абонентськими номерами та технічні вимоги до технологічного процесу взаємодії телекомунікаційних мереж під час маршрутизації викликів, текстових та мультимедійних повідомлень і це значно спрощує завдання мобільних операторів при проектуванні телекомунікаційних мереж MNP", - цитується в повідомленні Українського державного центру радіочастот (УДЦР) директор інформаційно-телекомунікаційного напряму Вікторія Трощенко

Нагадаємо, що Вищий госпсуд України скасував рішення судів попередніх інстанцій про визнання укладеним договору між Українським державним центром радіочастот (УДЦР) та Ес Ай Центр по впровадженню в Україні послуги MNP (перенесення номерів) і відправив справу на новий розгляд.

Раніше в УДЦР очікували, що послуга MNP буде запущена в тестовому режимі вже в квітні 2017 року.

На конкурсі 5 січня 2016 року УДЦР відібрав ТОВ Диалинк для реалізації проекту на впровадження послуги MNP з шести учасників. Компанія Ес Ай Центр, не допущена до оціночної фази тендеру, але подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

УДЦР вирішив відмовитися від судового позову з АМКУ і виконав все його приписи, 21 квітня 2016 року визначивши переможцем конкурсу з MNP Ес Ай Центр. Після чого Диалинк подала близько 20 позовів щодо оскарження зазначених рішень, внаслідок чого впровадження MNP було заблоковано на більш ніж півроку.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: