Україна збільшила кількість компаній, які експортують продукцію в ЄС

26 вересня 2017, 10:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У 2016 році 13,4 тис. українських компаній експортували продукцію в ЄС, а тільки за перший квартал 2017 року таких компаній було 7,8 тис., тоді як в 2012 році в ЄС поставляли продукцію 10 тис. компаній

Про це повідомила в інтерв'ю УНІАН заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська.

За словами Микольської, спільно з Державною фіскальною службою було проведено дослідження, і було виявлено, що в 2012 році з України в ЄС поставляли свою продукцію близько 10 тис. компаній. Якщо подивитися на 2016 рік, то цих компаній було 13,4 тис.

Відео дня

"Якщо ми подивимося на перший квартал 2017 року, то таких компаній вже 7,8 тис. Ми бачимо, що постійно відбувається зростання кількості українських бізнесів, які постачають свою продукцію на територію ЄС", - сказала вона.

Як заявила Микольська, частково тенденція пояснюється поділом компаній, проте в загальній динаміці зростання їх кількості цей фактор не є істотним.

"Скептики почнуть говорити, що це все структурування, компанії діляться, множаться, відкриваються дочірні підприємства. Така тенденція дійсно є, але вона не може бути більше 3-5% від загального збільшення кількості підприємств, які експортують в ЄС", - підкреслила торгпред.

Нагадаємо, Українські виробники активно виходять на ринок ЄС. Чотири українські підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу: по одному з виробництва яєць, харчового і молока та молокопродуктів і два - риби і рибної продукції.

Також, на початку вересня українська компанія вперше отримала дозвіл на поставки яєць в ЄС.

Відзначимо, що філія Сумського молочного заводу дочірнього підприємства Аромат, який входить до групи компаній Milkiland, була внесена до переліку підприємств, які можуть поставляти продукцію в країн Європейського Союзу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X