Україна збільшила експорт молочної продукції в п'ять разів

14 вересня 2017, 19:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Експорт молочних продуктів з України в липні 2017 року у грошовому вираженні склав $23,6 млн, що в 5 разів більше, ніж в липні минулого року

Про це повідомив аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (Ukrainian Food Export Board, UFEB).

Згідно з повідомленням, в липні традиційно головними експортними групами залишалися вершкове масло (41% експортної виручки), молоко і вершки згущені (36%).

Відео дня

Експорт сирів приніс 11% виручки, молочної сироватки - 8%, молока і вершків незгущеніх - 3%, кисломолочної продукції - 1%.

Лідером в експорті сухого молока і вершків у липні стала компанія Вертикаль (13,5% експорту в натуральному вираженні). За нею йдуть Вінницький молочний завод Рошен (10,9%), Білоцерківська агропромислова група (7,5%), Ружин-молоко (5,3%) і Веселинівський завод сухого знежиреного молока (4,1%).

Таким чином, п'ять найбільших експортерів забезпечили 41,3% поставок сухого молока і вершків за кордон в липні.

У топ-5 експортерів олії увійшли завод Рошен (11%), Старокостянтинівський молочний завод (8,1%), Радивилівмолоко (6%), Альма-Віта (5,5%), Тернопільський молокозавод (5,3%). Дані компанії забезпечили 35,9% експорту олії.

П'ять основних експортерів сиру в липні відвантажили за кордон майже 80% всього обсягу поставок з України. Зокрема, Бель Шостка Україна - 31,6%, Комо-Експорт - 21,4%, Мілкіленд Інтермаркет - 9,5%, Лакталіс-Україна - 9,2%, Клуб Сиру - 8,2%.

Нагадаємо, українські виробники активно виходять на ринок ЕС. Чотири українські підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу: по одному з виробництва яєць, харчового і молока та молокопродуктів і два - риби і рибної продукції.

Також, філія Сумський молочний завод дочірнього підприємства Аромат, який входить до групи компаній Milkiland, була внесена до переліку підприємств, які можуть поставляти продукцію в країни Європейського Союзу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X