Україна запустила спільне з Саудівською Аравією виробництво літака Ан-132

7 вересня 2015, 14:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Держпідприємство Антонов запустило виробництво першого дослідного зразка літака Ан-132 в рамках спільного проекту з Саудівською Аравією, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ

За словами президента підприємства Михайла Гвоздєва, це перший літак в лінійці Антонова, який буде вироблений повністю без російських комплектуючих. Він додав, що перший дослідний зразок буде проведений в Києві. Його планується поставити в Саудівську Аравію в третьому кварталі 2016 року.

Відео дня

Зараз у Антонова підписано меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. За словами Гвоздєва, частина літаків буде вироблятися в Україні. Одночасно з цим в Саудівській Аравії створюватимуться потужності для виробництва цього літака і компонентів на території цієї країни.

За його словами, інтелектуальна власність на літак знаходиться поділена в рівних частках між двома сторонами. Вартість літака поки не називається. За словами Михайла Гвоздєва, йде формування комплектуючих і систем, які будуть встановлені на ньому.

Ан-132 буде оснащуватися двигунами Pratt & Whitney - це побажання замовника. Рішення про те, чи буде укладено твердий контракт на 80 літаків, потреба в яких існує в Саудівській Аравії, буде прийняте після поставки Антоновим дослідного зразка.

Як повідомлялося, в травні ДП Антонов підписало з саудівської компанією Taqnia Aeronautics договір про розробку і виробництві, легкого транспортного літака Ан-132.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X