Україна запропонувала Саудівській Аравії створення літака спеціального призначення - ЗМІ

2 листопада 2017, 09:39
Україна пропонує Саудівській Аравії розширення співпраці за програмою Ан-132 і створення на базі комерційної транспортної версії літака модифікації спеціального призначення

Про це повідомило джерело державного підприємства Антонов, передає Інтерфакс-Україна.

У держпідприємстві відзначили, що раніше саудівський замовник вже озвучив українській стороні зацікавленість в подальшому розвитку програми Ан-132 і створення на базі комерційної версії транспортника ряду модифікацій, включаючи літак-розвідник, літак для ведення РЕБ, літак для пожежогасіння, для рятувальних операцій, морський патрульний літак, санітарний літак.

Відео дня

"Можливості розвитку програми Ан-132 є предметом переговорів з саудівським замовником", - зазначив співрозмовник, нагадавши: за підсумками презентації літака потенційними замовниками у Саудівській Аравії очікується прийняття рішення про терміни сертифікації літака.

Багатоцільовий Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн - модифікація легкого транспортного Ан-32, повинен замінити на ринку Ан-32 і Ан-26.

Відзначається, що програма Ан-132 реалізується підприємством Антонов рамках укладеної у квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. Літак будується в рамках міжнародної кооперації за участю провідних західних виробників: канадських Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американської Honeywell, французької Liebherr, британської Dowty Propellers.

Раніше повідомлялося, що Антонов підписав меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. Частина літаків буде виготовлятися в Україні, у Саудівській Аравії будуть створюватися потужності для виробництва його і компонентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X