Україна ввела нові санкції проти російських компаній

21 вересня 2017, 09:34
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України ввело санкції відносно ряду підприємств групи Єврохім, а також інших російських постачальників міндобрив

Відповідне рішення закріплене наказом МЕРТ №1383 від 19 вересня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Санкції, зокрема, введено проти компаній Агроцентр ЄвроХім-Липецьк, Агроцентр ЄвроХім-Краснодар, Агроцентр ЄвроХім-Невинномиськ, Агроцентр ЄвроХім-Волгоград, Агроцентр ЄвроХім-Орел, Єврохім Трейдинг Рус, Невинномиський Азот, МХК Єврохім, Новомосковська акціонерна компанія Азот.

Відео дня

Крім того, МЕРТ ввів санкції проти компаній Галактика, Русагрохім, Босніс, Агрохімуніверсал, Агроцентр-Білгород, Агрохімцентр-Тамбов, Рязаньагрохім, Югагрохім, Зарайська Сільгоспхімія, Аграрник, Целінскагрохімсервіс, Південь-Бізнеспартнер, Агрохімуніверсал, Тандем, Агрохімія, Товариство підтримки фермерських господарств, Балттрейдхім.

Санкції у вигляді зупинення зовнішньоекономічної діяльності таких суб'єктів введені за поданням Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, що напередодні Військова прокуратура Генеральної прокуратури вимагала від МЕРТ ввести санкції проти російських виробників мінеральних добрив.

За даними відомства, кошти, сплачені так званим "ДНР" і "ЛНР" за "розмитнення" міндобрив, у подальшому використовувалися для фінансування незаконних збройних формувань.

Раніше антидемпінгові мита на імпорт сечовини (карбаміду) і суміші сечовини та нітрату амонію походженням з Російської Федерації у розмірі від 4,19% до 31,84% в залежності від виробника повинні були бути введені з 28 лютого 2017 року терміном на п'ять років.

Однак пізніше Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила призупинити дію антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (карбаміду і КАС) походженням з Російської Федерації.

Втім, у травні набули чинності Антидемпінгові мита на імпорт карбаміду і карбамідно-аміачної суміші (КАС) у розмірі 31,84% з Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X