Україна відповіла на плани ірландської компанії побудувати газовий термінал в окупованому Криму

2 липня 2018, 13:01

Посольство України в Ірландії попередило компанію Petrel Resources про неприпустимість облаштування LNG-терміналу в окупованому Криму.

Відповідний коментар до статті The Irish Times від 23 червня про плани Petrel Resources оприлюднено на сайті посольства, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Об'єднані [міжнародні - ред.] зусилля можуть бути серйозно підірвані, якщо деякі суб'єкти спробують обійти санкції і скористатися ситуацією на свою користь за рахунок інших. Посольство України в Ірландії вірить, що ірландські громадяни і підприємства будуть утримуватися від незаконного відвідування Криму, а також від будь-яких дій на півострові в порушення узгоджених зусиль міжнародної спільноти", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Раніше The Irish Times повідомила про переговори Petrel Resources з російським монополістом Газпромом про облаштування LNG-терміналу в окупованому Криму. За даними видання, директор Petrel Resources Девід Хорган (David Horgan), виступаючи на форумі в окупованій Ялті в квітні, висловив думку, що при розміщенні терміналу в Керченській протоці, на нього не будуть поширюватися санкції ЄС.


Petrel Resources - ірландська видобувна компанія, її акції торгуються на Лондонській фондовій біржі.


Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96% тих, хто брав в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня у Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Міжнародні організації, зокрема Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію і анексію Криму незаконною і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Показати ще новини
Радіо NV
X