Україна відновила роботу в єврорегіоні Нижній Дунай

15 серпня 2016, 10:43
Україна після дворічної перерви відновила повноцінну роботу в єврорегіоні Нижній Дунай

Про це повідомляє ЦТС.

В цьому регіоні країну представляє Одеська область.

Начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій і розвитку Одеської ОДА Володимир Шемаев повідомив, що протягом двох років Україна платила членські внески, але 12 серпня кошти відправили у фонд єврорегіону.

Відео дня

Головування України в Нижньому Дунаї дасть можливість активізувати діалог з партнерами в Молдові і Румунії з питання запуску поромної переправи Орлівка–Ісакча й Ізмаїл–Тульча.

Очікується, що співпраця вплине на поліпшення стану автомобільних переходів на прикордонних ділянках.

Також відновлення роботи в єврорегіоні має допомогти завершення будівництва каналізаційної системи у Вилковому і відкрити нові можливості для подачі спільних транскордонних проектів у рамках операційної програми ЄС "Україна-Румунія 2014 -2020".

Будівництво поромної переправи Орлівка-Ісакча запустили восени минулого року.


Міжнародну європейську організацію Нижній регіон заснували в 1998 році керівники прикордонних регіонів України, Румунії та Молдови. Єврорегіон створили для досягнення гармонійного розвитку економіки; вирішення питань в галузі охорони навколишнього середовища; підвищення рівня життя та соціального захисту населення; інтеграції транспортної інфраструктури прикордонних регіонів в єдину мережу європейських транспортних коридорів; боротьби з організованою злочинністю і низки інших питань.

Показати ще новини
Радіо NV
X