Україна відновила роботу в єврорегіоні Нижній Дунай

0 коментувати
Міжнародну європейську організацію Нижній регіон заснували в 1998 році керівники прикордонних регіонів України, Румунії та Молдови
Фото: glasweb.com

Міжнародну європейську організацію Нижній регіон заснували в 1998 році керівники прикордонних регіонів України, Румунії та Молдови

Україна після дворічної перерви відновила повноцінну роботу в єврорегіоні Нижній Дунай

Про це повідомляє ЦТС.

В цьому регіоні країну представляє Одеська область.

Начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій і розвитку Одеської ОДА Володимир Шемаев повідомив, що протягом двох років Україна платила членські внески, але 12 серпня кошти відправили у фонд єврорегіону.

Головування України в Нижньому Дунаї дасть можливість активізувати діалог з партнерами в Молдові і Румунії з питання запуску поромної переправи Орлівка–Ісакча й Ізмаїл–Тульча.

Очікується, що співпраця вплине на поліпшення стану автомобільних переходів на прикордонних ділянках.

Також відновлення роботи в єврорегіоні має допомогти завершення будівництва каналізаційної системи у Вилковому і відкрити нові можливості для подачі спільних транскордонних проектів у рамках операційної програми ЄС "Україна-Румунія 2014 -2020".

Будівництво поромної переправи Орлівка-Ісакча запустили восени минулого року.


Міжнародну європейську організацію Нижній регіон заснували в 1998 році керівники прикордонних регіонів України, Румунії та Молдови. Єврорегіон створили для досягнення гармонійного розвитку економіки; вирішення питань в галузі охорони навколишнього середовища; підвищення рівня життя та соціального захисту населення; інтеграції транспортної інфраструктури прикордонних регіонів в єдину мережу європейських транспортних коридорів; боротьби з організованою злочинністю і низки інших питань.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: