Україна відновила поставки вугілля з окупованих територій Донбасу

28 липня 2016, 18:20
Перші 43 вагони з вугіллям прибули з окупованої території у зоні АТО до України після майже двохмісячної перерви на ділянці залізничного перегону Нікітовка-Майорськ. Про це повідомив прес-секретар Спільного центру з координації та контролю з питань припинення вогню підполковник Вадим Бакай

"Ця подія дуже вагома на сучасному етапі, адже рух поїздів по цьому перегону – це, по-перше, фактор стримування активних бойових дій у цьому районі. Досвід доводить, що упродовж 2015 року та до травня 2016 року, поки працював залізничний перегін Нікітовка – Майорськ, тут активних бойових дій не було", - повідомив Бакай.

Відео дня

Рух на вказаній ділянці зупинився з 1 червня.

Після обстрілів на цій ділянці українська сторона провела ремонтні роботи. Зараз відновлена одна з пошкоджених залізничних колій, яка становить 30% від пропускної здатності перегону в нинішніх умовах.

Раніше в Національній комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг заявляли, що Україна не може отримувати вугілля з окупованих територій Донбасу, щоб позбавитись залежності.

Показати ще новини
Радіо NV
X