Український авіазавод хоче ремонтувати літаки Boeing і Airbus

17 серпня 2017, 15:28
Державне підприємство Завод №410 цивільної авіації, що входить в державний концерн Укроборонпром, веде переговори про обслуговування літаків виробництва Boeing і Airbus

Про це повідомила прес-служба Укроборонпрому.

"Зараз підприємство веде переговори про співпрацю з компанією Airbus щодо технічного обслуговування та ремонту літаків компанії. У рамках співпраці з компанією Boeing силами підприємства та із залученням інвесторів планується провести технічне обслуговування та фарбування літаків сімейства Boeing-737. ", - зазначили в госконцерні.

Відео дня

Обслуговування почнуть з 5 літаків на рік, а до 2024 року цей обсяг поступово планують збільшити до 40 літаків на рік.

Також наголошується, що зараз на завершальному етапі перебуває робота щодо підписання угод з Robinson Helicopter Company.

Передбачається, що найближчим часом підприємство стане сертифікованим сервісним центром з обслуговування вертольотів такого класу.

Раніше повідомлялося, що державне підприємство Антонов планує вихід на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів.


Завод № 410 цивільної авіації надає широкий спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32 і двигунів Д-36.

Показати ще новини
Радіо NV
X