Україна уклала угоду з Фондом ОПЕК

26 травня 2017, 14:02
26 травня Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів в п'ятницю у Відні (Австрія) підписав угоду про заохочення та захист інвестицій між Україною і Фондом міжнародного розвитку ОПЕК (Фонд ОПЕК)

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Згідно з повідомленням, угода передбачає надання режиму найбільшого сприяння по розпорядженню інвестиціями і прогнозовано буде сприяти збільшенню обсягів іноземних інвестицій у ключові галузі економіки України.

Відео дня

"Ми розглядаємо Фонд ОПЕК як важливого партнера та потужну фінансову установу. Угода посилить взаємовигідну співпрацю України з Фондом задля досягнення стійкого соціально-економічного зростання та розширення можливостей для розвитку людського потенціалу для поліпшення якості життя українських громадян", - зазначив Кубів.

Він також нагадав, що Фонд міжнародного розвитку ОПЕК здійснює фінансування державного сектора без додаткових вимог, в той час як для фінансування приватного сектора Фонд спочатку укладає рамкову угоду з урядом країни-одержувача.

"Підписання Угоди сприятиме ефективному залученню інвестицій Фонду в економіку України, а також підтримці малих та середніх підприємств у різних сферах, зокрема, енергетиці, інфраструктурі, агропромисловому комплексі та ін. Для нас, це – додатковий фінансовий ресурс, що сприятиме розбудові Української держави", - наголосив Кубів.


Фонд Міжнародного розвитку ОПЕК є інвестиційною установою з розвитку, що була створена Державами-членами ОПЕК в 1976 р., як спільний орган допомоги країнам, що розвиваються. Фонд надає допомогу 134 країнам, що розташовані в Африці, Азії, Латинській Америці та Карибському басейні, Європі. З моменту започаткування програми фінансування загальна сума фінансових зобов’язань Фонду складає приблизно $20,565 млн. Ця сума розділена між чотирма основними напрямками діяльності: фінансування державного сектору, приватного сектору та торгових операцій, і діяльність Фонду з надання грантів.

Показати ще новини
Радіо NV
X