Україна уклала угоду з Фондом ОПЕК

26 травня 2017, 14:02
537
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна уклала угоду з Фондом ОПЕК - фото

Україна уклала угоду про заохочення та захист інвестицій з Фондом ОПЕК

26 травня Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів в п'ятницю у Відні (Австрія) підписав угоду про заохочення та захист інвестицій між Україною і Фондом міжнародного розвитку ОПЕК (Фонд ОПЕК)

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Згідно з повідомленням, угода передбачає надання режиму найбільшого сприяння по розпорядженню інвестиціями і прогнозовано буде сприяти збільшенню обсягів іноземних інвестицій у ключові галузі економіки України.

"Ми розглядаємо Фонд ОПЕК як важливого партнера та потужну фінансову установу. Угода посилить взаємовигідну співпрацю України з Фондом задля досягнення стійкого соціально-економічного зростання та розширення можливостей для розвитку людського потенціалу для поліпшення якості життя українських громадян", - зазначив Кубів.

Він також нагадав, що Фонд міжнародного розвитку ОПЕК здійснює фінансування державного сектора без додаткових вимог, в той час як для фінансування приватного сектора Фонд спочатку укладає рамкову угоду з урядом країни-одержувача.

"Підписання Угоди сприятиме ефективному залученню інвестицій Фонду в економіку України, а також підтримці малих та середніх підприємств у різних сферах, зокрема, енергетиці, інфраструктурі, агропромисловому комплексі та ін. Для нас, це – додатковий фінансовий ресурс, що сприятиме розбудові Української держави", - наголосив Кубів.


Фонд Міжнародного розвитку ОПЕК є інвестиційною установою з розвитку, що була створена Державами-членами ОПЕК в 1976 р., як спільний орган допомоги країнам, що розвиваються. Фонд надає допомогу 134 країнам, що розташовані в Африці, Азії, Латинській Америці та Карибському басейні, Європі. З моменту започаткування програми фінансування загальна сума фінансових зобов’язань Фонду складає приблизно $20,565 млн. Ця сума розділена між чотирма основними напрямками діяльності: фінансування державного сектору, приватного сектору та торгових операцій, і діяльність Фонду з надання грантів.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

ТОП 3

Компанії/Ринки

24 березня, 09:00

thumb img
Відчиняйте, їжа! Скільки заробляють кур'єри Uber Eats і Glovo і хто найчастіше користується послугами доставки
10141
Фінанси

Вчора, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів
6699
Компанії/Ринки

Вчора, 19:56

thumb img
Ахметов виграв суд у держави і залишив собі Укртелеком
2594

Головне

Політика

Вчора, 15:30

thumb img
Парламентські вибори: шанси потрапити в Раду мають шість політсил
Фінанси

Вчора, 08:43

thumb img
У 2019 економічне зростання тимчасово сповільниться до 2,5% - НБУ
Футбол

Вчора, 23:46

thumb img
Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурзі і стала лідером групи