Україна слідом за ЄС готує санкції проти російських компаній

31 липня 2018, 15:45

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінВОТ) ініціювало питання про застосування санкцій до юридичних і фізичних осіб, причетних до незаконного будівництва мосту в окупований Крим.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Йдеться про застосування санкцій до 19 юридичних осіб (приватних компаній і компаній в федеральної власності РФ, федеральних установ РФ) і 22 фізичних осіб, які є керівниками або засновниками юридичних осіб, залучених до процесу незаконного будівництва Керченського мосту.

Відео дня

Відзначається, що генеральним підрядником з проектування та будівництва транспортного переходу через Керченську протоку було визначено компанію Стройгазмонтаж. Також 24 березня 2016 року було оприлюднено перелік компаній, які були визначені субпідрядниками будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

Більшість з переліку фізичних та юридичних осіб, так чи інакше залучені до здійснення Російською Федерацією великих інфраструктурних проектів, спрямованих на незаконне включення інфраструктури тимчасово окупованого Кримського півострова до складу Російської Федерації, підкреслює міністерство.

У відомстві зазначили, що введення проти причетних компаній санкцій, унеможливить їх економічні відносини з Україною, а також дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами ЄС і США.

Нагадаємо, сьогодні, 31 липня, Євросоюз ввів санкції відносно шести російських компаній, які брали участь в будівництві Керченського моста.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X