Україна реанімує проект електрички з Києва в аеропорт Бориспіль

27 квітня 2017, 16:58
За підсумками сьогоднішньої зустрічі китайської делегації в Києві, сторони прийняли рішення створити робочу групу з будівництва залізничної гілки до головних повітряних воріт країни

Як повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з головою ради директорів китайської корпорації ССЕС, Україна і Китай проведуть переговори про перспективи реалізації проекту Повітряний експрес.

Відео дня

Міністр наголосив, що українська та китайська сторони мають прийти до спільного рішення щодо цього майбутнього проекту Повітряний експрес: "Ситуація непроста. Тому ми зараз спільно маємо прийняти рішення про його перспективи: або ми припиняємо роботу за цим проектом, або готуємо обґрунтовану економічну пропозицію".

Наприкінці травня українська делегація відвідає Китай і проведе переговори щодо майбутнього проекту.

17 травня 2013 року Держпідприємство Дирекція з будівництва та управління національного проекту Повітряний експрес уклала договір з Китайською національною корпорацією машинної індустрії і генеральних підрядів для виконання робіт по будівництву "під ключ". Для цих цілей під державні гарантії було укладено кредитний договір з Експортно-імпортним банком Китаю на суму $372,3 млн. Але як відомо, зрушень з мертвої точки в цьому проекті поки не вдалося.

Проект Повітряний експрес включає в себе залізничне пасажирське сполучення між Центральним залізничним вокзалом Києва та аеропортом Бориспіль. Довжина маршруту (між станцією Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль) складе 37,4 км.

Показати ще новини
Радіо НВ
X