Україна програла позов компанії Коломойського на $12 млн

30 жовтня 2017, 11:50
Високий суд Англії та Уельсу відхилив апеляцію України на рішення Лондонського арбітражу, яким той зобов'язав країну виплатити близько $12 млн нафтогазовій компанії JKX Oil&Gas Plc 

Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі, передає Інтерфакс-Україна.

Лондонський арбітраж в суперечці JKX проти України відхилив основні вимоги компанії і визнав законним підвищення рентних ставок на видобуток нафти і газу у 2014 році, проте ухвалив компенсувати JKX близько $12 млн збитків.

Відео дня

Нагадаємо, у лютому Міжнародний арбітраж зобов'язав Україну відшкодувати компанії JKX Oil&Gas близько $12 млн збитків, які та зазнала через порушення Україною міжурядового договору з Великобританією про захист інвестицій.


Основним активом JKX Oil&Gas в Україні є Полтавська газонафтова компанія, що займається видобутком вуглеводнів на Ігнатівському, Молчанівському, Ново-Миколаївському, Руденківському, Заплавському, Єлизаветівському, Червоноярському, Східному родовищах у Полтавській області.

27,54% компанії володіє Eclairs Group, яку ЗМІ пов'язують з бізнесменом Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, 19,92% - російська Proxima Capital Group,11,45% - Glengary Overseas

Показати ще новини
Радіо NV
X