Україна продала військову продукцію на $120 млн

23 березня 2018, 15:21

Державне зовнішньоторгівельне підприємство Спецтехноекспорт, "дочка" держконцерну Укроборнпром, у 2017 році реалізувало оборонні контракти на суму $120 млн.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Так, 80% угод стосувалися експорту сучасних озброєнь та техніки українського виробництва на потреби іноземних партнерів.

Відео дня

При цьому, 10% експортних контрактів стосуються проведення науково-дослідних робіт в Україні з метою створення інноваційних технологій у сфері оборони.

Половину зовнішньоторговельного обороту підприємств становить експорт оборонної продукції до Індії. Так, Спецтехноекспорт експортував продукцію країні на $65 млн.

Крім того, у 2017 році підприємство активізувало співпрацю з такими країнами як Індонезія, Королівство Саудівська Аравія, Кувейт, Єгипет, Азербайджан, Туреччина та Грузія.

“Наразі в роботі підприємства перебувають оборонні контракти загальною вартістю $180 млн. А загальний обсяг портфеля замовлень Спецтехноекспорту оцінюється в $500 млн”, - заявив директор підприємства Павло Барбул.

У прес-службі відзначили, що у 2017 році Спецтехноекспорт завершив реєстрацію в базі постачальників НАТО (NSPA), що дає змогу розширити співпрацю з західними партнерами.

Нагадаємо, що у 2017 році підприємство отримало контракт від державної європейської компанії на поставку комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X