Україна призупиняє транзит російських вантажівок по країні

15 лютого 2016, 11:22
Кабінет міністрів України прийняв рішення призупинити транзитні переміщення російських вантажних автомобілів по території країни

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Росія в односторонньому порядку порушує правила і процедури Світової організації торгівлі (СОТ).

Відео дня

«До моменту отримання пояснень та вирішення даного спору Україна тимчасово призупиняє дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації, що тягне за собою тимчасове припинення транзитних перевезень вантажними автомобілями РФ територією України», – заявив Яценюк.Міністерство закордонних справ України направило ноту Російській Федерації з вимогою пояснити такі незаконні дії.

«Ми вимагаємо від Росії невідкладно виконати вимоги СОТ, відновити транзитний рух українських автотранспортних засобів», – підкреслив глава уряду.

У понеділок, 15 лютого в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі спростували інформацію про те, що Росія обмежила рух українських перевізників.Показати ще новини
Радіо NV
X