Україна пригрозила Лівії продати її літак Руслан

12 жовтня 2017, 20:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна має намір виставити на міжнародний аукціон літак Ан-124 Руслан, що належить Лівії, у разі непогашення лівійською стороною заборгованості в $1,2 млн перед держпідприємством Антонов

Про це повідомила юридична фірма Ільяшев і партнери на своїй Facebook-сторінці.

Так, 11 жовтня Антонов звернувся до Святошинського районного суду Києва з клопотанням дозволити примусове виконання прийнятого в травні на користь нього рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду (МКАС) при Торгово-промисловій палаті України (ТППУ).

Відео дня

Згідно з рішенням, з виконавчого органу за спеціальними авіаперевезень Лівії, виступає правонаступником літака, що пригнали в Україну на обслуговування у 2010 році, лівійської державної авіакомпанії Libyan Arab ir Cargo повинні стягнути 32 млн грн.

Як зазначається, Лівійський державний орган добровільно рішення арбітражного суду не виконав.

У разі непогашення заборгованості, літак буде виставлений державною виконавчою службою на аукціон.

Як уточнив старший партнер Ільяшев і Партнери Роман Марченко агентству Інтерфакс-Україна, переданий лівійцями в Україні транспортник, повинен був бути переданий замовнику у 2012 році, проте той не зміг забрати його у зв'язку з військовими діями в Лівії.

Нагадаємо, що Україна продала два транспортних Ан-124-100 Руслан Лівії ще на початку 2000-х. Вартість угоди не озвучувалася.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. Підприємство займається виробництвом транспортних літаків широкого призначення. З 2016 року входить до складу держконцерну Укроборонпром.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X