Україна представила на Eurosatory-2016 у Франції свої кращі зразки озброєнь

13 червня 2016, 14:05
Держконцерну Укроборонпром представив на міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту Eurosatory-2016 у Франції зразки інноваційних розробок українського військово-промислового комплексу

Зокрема, на нашому стенді представлені макети протитанкових ракетних комплексів, нових зразків бронетанкової техніки і легендарної БМ Оплот, автоматичних гармат і мінометів, а також натурний зразок сучасного бронетранспортера Дозор-Б.

Відео дня

Відвідувачі виставки також зможуть ознайомитися з українською бронетехнікою Ураган, Фіона, Шрек, Кугуар і Спартан.

"Укроборонпром націлений на активний діалог з представниками інших держав, обмін досвідом і технологіями. Це дозволить прискорити програму імпортозаміщення, залучити нових партнерів та завантажити контрактами підприємства Укроборонпрому, не задіяні у виробництві на потреби антитерористичної операції на сході України", - відзначили в держконцерні.

Eurosatory-2016 - найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов'язаних з цією сферою передових технологій, яка проводиться під патронажем міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз у два роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Оборонпром створив Українську авіабудівну корпорацію, включивши в неї ДП Антонов.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X