Україна повинна залучити провідні авіакоманіі світу

27 липня 2017, 16:37
Україна повинна залучати провідні світові компанії в авіації, а також залізничних і морських операторів

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Міністрство інфраструктури України на своїй сторінці в Facebook.

"Ми повинні залучати провідні світові компанії. Ryanair - це як раз така компанія. Це авіаперевізник номер один в Європі. Я не привів якусь офшорну компанію для того, щоб розповісти Українські казки. Ми повинні залучати найбільших світових операторів для морських портів України, для української залізниці. Це все те, що ми можемо зробити, просто не треба боятися. треба вміти конкурувати ", - підкреслив Омелян.

Відео дня

Міністр також зазначив, що прихід Ryanair в Україні - це знакова подія з точки зору залучення світових інвесторів.

"Ми розповідаємо на весь світ, що ми вітаємо світові компанії. В результаті, коли світові компанії готові зайти на ринок України, придумуються тисяча і одна причина, щоб вони в Україну не зайшли. Питання стоїть дуже просто: ми хочемо мати конкуренцію, ми хочемо мати якісний продукт, а завдяки цьому і посилення вітчизняних компаній, які конкурують, які дають якість і акумулюють свої ресурси для створення нових сервісів, чи хочемо ми бути островом, яким Україна фактично є сьогодні, і до якого неможливо добрати я », - додав Омелян.

Нагадаємо, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани по виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X