Молочний альянс поставив першу партію сухого молока в ЄС

15 серпня 2016, 14:14
Група компаній Молочний альянс здійснила першу поставку сухого молока в Польщу за тарифною квотою, передає Інтерфакс-Україна

Розмір поставки склав 20 т. Компанія планує поставити ще 80 т сухого молока на польський ринок.

Продукцію виробили на Золотоношському маслоробному комбінаті.

"Це знакова подія не тільки для групи компаній Молочний альянс, але і для молочної галузі України в цілому ... Хочу зазначити, що польські ветеринари були досить жорсткими, відбирали проби, змусили переробляти документи", – заявив голова наглядової ради Молочного альянсу Сергій Вовченко.

Відео дня

Раніше на європейські ринки потрапили тверді сири, молоко та масло холдингу.

Нагадаємо, що на європейський ринок поставляється і молочні продукти з України. Молочний альянс першим поставив "молочку" в Болгарію. Пізніше НВ Бізнес повідомляло, що ще дві компанії, Клуб Сиру і Вінницький молочний завод Roshen, теж будуть експортувати цю продукцію в ЄС.


Холдинг Молочний Альянс – це група компаній, що об'єднує в собі підприємства з переробки молока і популярні молочні та сирні бренди. Група об'єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоношський маслоробний комбінат, збутові підприємства Еталонмолпродукт і торговий дім Еталон. Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ ПирятинЪ, Славія, Яготинське і Яготинське для дітей, Здорово!, Злато край.

Показати ще новини
Радіо NV
X