Україна посіла перше місце з контрабанди цигарок до Європи

8 вересня 2017, 14:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Асоціація виробників тютюнових виробів Укртютюн заявила, що Україна посіла "почесне" перше місце як країна-джерело поставок контрабандних цигарок до Європи в 2016 році

Про це повідомила генеральний директор асоціації Валентина Хоменко з посиланням на дослідження нелегального ринку цигарок у ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного компанією KPMG, передають Українські Новини.

Відео дня

"За даними дослідження нелегального ринку цигарок у ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного KPMG, Україна посіла "почесне" перше місце як країна-джерело поставок контрабандних цигарок до Європи в 2016 році" - сказала вона.

Глава асоціації зазначила, що з України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок. Переважно це контрабандна продукція (здебільшого виробництва Білорусії, Китаю й ОАЕ), що проходить через територію України транзитом. Також до цієї цифри потрапили легально вироблені в Україні цигарки, призначені для реалізації на внутрішньому ринку, але вивезені за кордон незаконно.

Згідно з дослідженням TNS, станом на червень 2017 року обсяг нелегального ринку в Україні зріс до 2,6% - більш ніж у два рази порівнян з показниками минулого року.

Водночас Хоменко додала, що кількість цигарок, вилучених контролюючими органами України під час спроби нелегального вивезення їх за кордон у тому ж 2016 році, обчислюється всього лише мільйонами.

Нагадаємо, в серпні в Австрії поліція затримала двох українців за контрабанду цигарок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X