Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна почала експорт сотень нових товарів до країн ЄС

26 лютого, 08:59
1278
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поява нових товарних позицій принесла додаткові $90 млн

Експорт українських товарів до Європейського Союзу за 2017 рік збільшився на 357 нових товарних позицій, а кількість компаній-експортерів у ЄС зросла до 14, 1 тис. на кінець 2017 го року.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку та торгівлі - продавці України Наталія Микольська, пише Інтерфакс-Україна.

За словами Микольської, поява нових товарних позицій принесла додаткові $90 млн. "Багато товарів, які раніше вийшли на ринок ЄС, продемонстрували зростання. Велика частина позицій показала зростання навіть не в рази, а в десятки разів", - сказала вона.

Зазначається, що найбільші темпи приросту показали штучні тканини, абрикоси та вишні, молоко та згущені вершки, фруктоза, серед машинобудівних товарів - проектори та запчастини до них, ті ж електрочайники.

"При цьому для 460 товарних позицій ЄС є основним ринком, тобто ми експортуємо туди 100% цих товарів", - додала Микольська.

Нагадаємо, у 2017 році загальний експорт товарів і послуг зріс на 16% - до $52,33 млрд, тоді як імпорт на 23,3% - до $54,96 млрд. За даними Держстату, у торгівлі з ЄС експорт товарів і послуг зростав швидше, ніж імпорт - відповідно 26,7% - до $20,05 млрд і 19,1% - до $23,3 млрд, хоча сальдо залишалося негативним.

 

 

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися