Україна отримала від ЄБРР €320 млн на харківське метро

11 грудня 2017, 15:04
Міністр фінансів України Олександр Данилюк 11 грудня підписав угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про залучення кредитів на будівництво метро в Харкові

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

На зустрічі були присутні керуючий директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж і директор кредитних операцій в країнах Східної Європи ЄІБ Ліонель Рапай.

Відео дня

Так, Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк виділять по €160 млн на будівництво метрополітену в Харкові.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична повідомила, що ще €10 млн виділять з бюджету міста.

"Проект дозволить побудувати дві станції метрополітену в напрямку аеропорту, нове електродепо і придбати новий рухомий склад - 85 вагонів", - додала вона.

Реалізація проекту почнеться після підписання угоди з комунальним підприємством Харківський метрополітен і міськрадою.

Повідомляється, що підписання зазначеного кредитної угоди планується 18 грудня в Харкові.

Нагадаємо,що в липні Кабмін підтримав проект будівництво двох нових станцій Харківського метрополітену Державінськой і Одеській і 3,5 км шляхів сполучення метро. Вартість будівництва складе 5 млрд грн.

Пізніше стало відомо, що Європейський інвестиційний банк розширить співпрацю з Україною щодо розвитку інфраструктури українських міст - продовження будівництва третьої лінії метро в Харкові.

8 листопада Кабінет міністрів України схвалив залучення кредиту на проект розширення системи Харківського метрополітену в сумі €160 млн від Європейського інвестиційного банку.

На початку грудня Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив виділити €160 млн на будівництво Харківського метрополітену.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X