Україна підписала новий газовий контракт з Польщею

3 жовтня 2018, 15:29

Польська енергетична компанія Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) підписала контракт з Energy Resources of Ukraine на поставку газу оператору газотранспортної системи Укртрансгазу.

Про це повідомили в прес-службі польської компанії.

Договір між компаніями передбачає поставку понад 200 млн куб. м газу з жовтня 2018 року по 1 травня 2019 року.

Сировина буде використовуватися для власних потреб Укртрансгазу. Найкраща цінова пропозиція визначила вибір підрядника.

Відео дня

Як повідомив віце-президент PGNiG SA з комерційних питань Мачей Воняк, компанія пропонує клієнтам газ з різних джерел і напрямків, включаючи СПГ з Катару, США або Норвегії, газ з європейських ринків і газ, що видобувається PGNiG в Польщі.

Відзначимо, що з серпня 2016 року до кінця червня 2018 року PGNiG SA експортувала в Україну понад 1,3 млрд. куб природного газу.


PGNiG - найбільша нафтогазова компанія Польщі, займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком, зберіганням і транспортуванням енергоносіїв, а також будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом і імпортом газу.

Компанія активно поставляє природний газ в Україну, продаючи його на кордоні з 2016 року. У 2017 році PGNiG поставила на український ринок рекордні 700 млн куб.м, що вдвічі перевищує обсяги, поставлені в 2016 році.


Група ERU належить Андрію Фаворову, Дейл Пері і Ярославу Мудрому. Спеціалізується на реалізації енергетичних проектів.


Укртрансгаз на 100% належить Нафтогазу України. Компанія експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X