Україна піднялася у рейтингу інвестиційної привабливості

24 липня 2018, 14:49

Україна за рік піднялася на 3 позиції та посідає 131 місце в рейтингу інвестиційної привабливості країн світу BDO International Business Compass (IBC) за 2018 рік.

Про це повідомили у німецькій аудиторській компанії.

За даними дослідження Україна посіла 82 місце у рейтингу індексу використання ресурсів.

"Україна може і повинна ставати більш інвестиційно привабливою для міжнародного бізнесу, покращуючи свої позиції в International Business Compass і в інших вагомих бізнес-рейтингах", - зазначила президент BDO в Україні Алла Савченко.

Відео дня

Зростання позиції України в загальному рейтингу IBC відбувся після торішнього падіння і свідчить про позитивні зміни в економічному та соціальному розвитку країни, добавили в компанії.

Лідерами у рейтингу стали Північна Америка, Океанія, Північна і Західна Європа. Серед європейських країн, які не є членами ОЕСР, провідне місце займає Латвія, яка перебуває на 26 позиції у світовому під-індексі виробництва. За нею йдуть Литва, Мальта і Хорватія. Позиція України в цьому індексі не змінилася. Найбільше падіння індексу виробництва спостерігається в Чорногорії - мінус чотири позиції. Позиції Румунії, навпаки, найбільш зросли - на п'ять позицій.


Гамбурзький інститут світової економіки (HWWI) спільно з німецькою аудиторською компанією BDO AG з 2012 року складають BDO International Business Compass (IBC) - глобальний індекс інвестиційної привабливості. Дослідження охопило в цьому році 174 країни світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X