Україна оштрафувала російські компанії за польоти в Крим

27 жовтня 2016, 16:24
Україна нарахувала російським авіакомпаніям, які здійснювали польоти в окупований Крим, штрафів на суму 721,236 млн грн

Про це повідомили в Державній авіаційній службі України (Державіаслужба), передає УНІАН.

"Тільки після анексії Криму Російською Федерацією Україна нарахувала російським авіакомпаніям, які порушували українське законодавство і здійснювали польоти в окупований Крим, 721,236 млн грн штрафів", - повідомили в Державіаслужбі.

Відео дня

Там також додали, що за порушення заборони на польоти до Криму винесено понад 5 тис. постанов.

Крім того, в Державіаслужбі відзначили, що на авіакомпанію Аерофлот відкрито понад 1 тис. судових справ по стягненню штрафів за запуск щоденних рейсів за маршрутом Сочі – Сімферополь.

Разом з тим, представники Державіаслужби повідомили, що поки ці заходи не сприяють сплаті штрафів російськими авіакомпаніями.

"Поки вони нічого не заплатили ні копійки", - резюмували в Державіаслужбі.

Нагадаємо, що після анексії Криму РФ у березні 2014 Державіаслужба України прийняла рішення про заборону всіх польотів над кримським півостровом.

Пізніше Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) офіційно підтвердила контроль української авіавлади над кримським авіаційним простором.

У травні цього року суд визнав законним штраф Державіаслужби російської авіакомпанії Аерофлот на 7,7 млн грн за польоти у Крим.

Крім заборони на авіаперельоти, українська влада також закрила для міжнародного судноплавства кримські морські порти, було припинено залізничне і автобусне сполучення.

Показати ще новини
Радіо NV
X