Україна очолить Організацію чорноморського економічного співробітництва 1 липня

29 червня 2017, 15:24
Туреччина передала Україні головування в Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС)

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Так, 29 червня в Стамбулі (Туреччина) відбулося 36-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС, участь в якому взяв перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, що очолює українську делегацію.

Відео дня

"36-е засідання Ради Міністрів завершилось церемонією передачі головування в Організації від Туреччини до України на черговий піврічний період, який розпочнеться з 01 липня 2017 року", - сказано в повідомленні.

Перший заступник міністра зазначив, що ОЧЕС в даний час знаходиться в стані кризи.

За його словами, агресивна політика Росії стала перешкодою ефективній співпраці країн, і що українське головування буде зосереджено на проблемах економічного співробітництва в умовах безпеки кризи в регіоні, і буде проходити під гаслом "На шляху до миру, стабільності і процвітання".


ОЧЕС створена в 1992 році для розвитку економічних відносин між країнами Чорноморського регіону, а також для боротьби з організованою злочинністю і тероризмом.

Членами організації є Азербайджан, Албанія, Вірменія, Болгарія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина та Україна.

Показати ще новини
Радіо NV
X