Україна не заборонятиме російський транзит - МЕРТ

20 січня 2016, 15:41
Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію, так як це суперечить базовим принципам міжнародного торговельного законодавства

Таку заяву зробила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України Наталія Микольська.

"Ми не будемо забороняти транзит через територію України, тому що вважаємо, що транзит - це основна частина міжнародної торгівлі", - цитує слова Микольської Уніан.

Відео дня

За словами заступника міністра, Росія порушила свої зобов'язання в рамках Світової організації торгівлі, повністю закривши український транзит для автомобільного і залізничного транспорту.

Нагадаємо, 19 січня Росія ввела нові обмеження, які забороняють транзит українських товарів у треті країни через її територію.

4 січня був припинений транзит вантажів з України через Росію. Причиною стало рішення РФ про те, що вантажі для транзиту з України в Казахстан повинні слідувати через Білорусь.

Пізніше Міністерство інфраструктури України заявило, що нові правила транзиту вантажів автотранспортом по території Росії, введені в односторонньому порядку указом президента РФ від 1 січня 2016 року, поширюються виключно на перевезення з території України в Казахстан.

Показати ще новини
Радіо NV
X