Україна не заборонятиме російський транзит - МЕРТ

20 січня 2016, 15:41
200
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію

Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію, так як це суперечить базовим принципам міжнародного торговельного законодавства

Таку заяву зробила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України Наталія Микольська.

"Ми не будемо забороняти транзит через територію України, тому що вважаємо, що транзит - це основна частина міжнародної торгівлі", - цитує слова Микольської Уніан.

За словами заступника міністра, Росія порушила свої зобов'язання в рамках Світової організації торгівлі, повністю закривши український транзит для автомобільного і залізничного транспорту.

Нагадаємо, 19 січня Росія ввела нові обмеження, які забороняють транзит українських товарів у треті країни через її територію.

4 січня був припинений транзит вантажів з України через Росію. Причиною стало рішення РФ про те, що вантажі для транзиту з України в Казахстан повинні слідувати через Білорусь.

Пізніше Міністерство інфраструктури України заявило, що нові правила транзиту вантажів автотранспортом по території Росії, введені в односторонньому порядку указом президента РФ від 1 січня 2016 року, поширюються виключно на перевезення з території України в Казахстан.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися