Україна і Узбекистан домовилися про відновлення прямих авіарейсів

13 грудня 2017, 10:46
Державна інспекція Республіки Узбекистан з нагляду за безпекою польотів (Госавианадзор) і Державна авіаційна служба України домовилися про відновлення прямих регулярних авіарейсів між Ташкентом і Києвом

Таку інформацію підтвердили в посольстві Республіки Узбекистан, передає Інтерфакс-Україна.

У посольстві зазначили, що за результатами переговорів 12 грудня 2017 року у Ташкенті авіаційна влада двох країн підписала відповідний протокол, який передбачає відновлення прямих регулярних рейсів між Ташкентом і Києвом з частотою два рейси на тиждень.

Відео дня

Крім того, сторони також домовилися про угоду код-шерінгу (спільну експлуатацію повітряної лінії).

Нагадаємо, що в 2013 році національна авіакомпанія Узбекистану планувала припинити регулярні авіарейси Ташкент-Київ-Ташкент через конфлікт з українською авіакомпанією МАУ.

У 2014 році авіакомпанії Uzbekistan Airways і МАУ досягли домовленості до кінця липня 2014 року укласти інтерлайн угоду про взаємне визнання перевізних документів, а також угоду код-шеринга.

У травні 2015 року Узбецькі авіалінії тимчасово припинили виконання рейсів за маршрутом Ташкент-Київ-Ташкент через відсутність домовленостей між авіаційним керівництвом Узбекистану і України щодо експлуатації договірних авіаліній.

У вересні 2015 року стало відомо, що узбецька авіакомпанія закриває офіс в Києві.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X