Україна і Туреччина спростили умови подвійного оподаткування

10 жовтня 2017, 08:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна і Туреччина внесли зміни в протокол про скасування подвійного оподаткування між країнами

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів

Підписання протоколу направлено на запобігання подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн.

Відео дня

"Це буде досягатися як шляхом ділення права оподаткування окремих видів доходів між Україною і Туреччини в залежності від місця їх виникнення, так і шляхом обліку в податкових зобов'язаннях платника податків однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави", - говориться в повідомлені.

Передбачається, що скасування подвійного оподаткування створить сприятливі умови для інвесторів України і Туреччини, стимулюватиме ділову ініціативу підприємців, врегулює питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх стосунках між державами.

Нагадаємо, в серпні Україна і Малайзія підписали міжурядову угоду про запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Також раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України планує підписати угоду з урядом Катару про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень від оподаткування,

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X