Україна і Словаччина дали «зелене світло» поновленню роботи аеропорту Ужгород

19 серпня 2020, 11:57

Прем'єр-міністри України і Cловаччини в ході зустрічі обговорили питання відновлення роботи ужгородського аеропорту.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович погодили відновлення роботи аеропорту. Про це прем'єр Шмигаль повідомив в своєму Twitter у вівторок, 18 серпня.

Відео дня

«Обговорили актуальні питання з прем'єр-міністром Словаччини Ігорем Матовичем. Сьогодні дали зелене світло поновленню роботи аеропорту Ужгород. Залишилося підписати міжурядові угоди», - написав Шмигаль.

Також глава українського уряду подякував Матовичу і Словаччині «за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України».

Нагадаємо, що для повноцінного відновлення роботи аеропорту Ужгород українська і словацька сторони повинні підписати відповідний договір. У грудні 2019 року керівник Украероруху Андей Ярмак повідомляв, що для відновлення роботи аеропорту виконані практично всі умови .

Аеропорт Ужгород розташований таким чином, що зліт і посадка тут можлива тільки з боку Словацької Республіки. З іншого боку злітно-посадкової смуги зліт і посадка неможливі через сильний перепаду висот, так як там гори.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X