Україна і Румунія домовилися про підключення газотранспортних систем

20 липня 2016, 08:33
Оператори газотранспортних систем (ГТС) України та Румунії підписали угоду про підключення ГТС в точці Ісакча на українсько-румунського кордону біля Орловки (Україна) та поблизу Ісакча (Румунія)

Про це повідомляє прес-служба Укртрансгазу.

Документ діє на маршрут газопроводу, який використовують для транспортування газу з України до Болгарії через румунську територію.

Відео дня

"Оператори систем планують забезпечити постійну та безперебійну потужність для транспортування газу у напрямку із України до Болгарії та безперебійну потужність для транспортування газу у реверсному режимі", – повідомляють в Укртрансгазі.

Як відзначають в компанії, вказаний маршрут використовував Газпром для поставок газу в Болгарію.

ісля закінчення дії договору на використання газопроводу, оператори газотранспортних систем України та Румунії прийняли рішення у своїй діяльності керуватись нормативно-правовим регулюванням ЄС.", – пояснює український оператор.

Документ є частиною ініціативи групи високого рівня по взаємопідключенні газопроводів у Центральній та Південно-Східній Європі (CESEC).

Нагадаємо, Україна збільшила імпорт газу з Європи в 2,9 разу – з 3,633 до 10,374 млн куб. м. Раніше відновився імпорт газу з Польщі та Угорщини, а також збільшилися поставки палива з Словаччини.

Показати ще новини
Радіо NV
X