Україна і Молдова повинні "відкрити небо" до 1 жовтня

1 серпня 2016, 16:11
До 1 жовтня Україна і Молдова мають підписати угоду про відкрите небо, яка передбачає лібералізацію авіасполучення між країнами

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомило Міністерство інфраструктури.

Майбутній документ передбачає збільшення частот для українських перевізників.

Таку угоду було досягнуто в Кишиневі під час переговорів молдавсько-української робочої групи з питань транспорту.

Відео дня

Крім того, заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань підписав протокол з Міністерством транспорту та дорожньої інфраструктури Молдови, який передбачає низку домовленостей у транспортній сфері.

"Підготувати (до 1 жовтня – НВ) спільне звернення до Європейської Комісії про включення в мережу TEN-T автомобільних доріг і мостових переходів між Україною і Молдовою для фінансування з Європейського банку реконструкції та розвитку і грантів Європейського Союзу", – заявляють в Мінінфраструктури.

Також сторони домовилися внести зміни в Угоду про міжнародне автомобільне сполученню з лібералізації автомобільних перевезень та скасування дозволів на транзит між двома країнами.

Крім того, Україна і Молдова у сфері залізничного транспорту підпишуть договір про розвиток міжнародного транспортного коридору Балтійське море-Чорне море-Каспійське море. У міністерстві вважають, що це приверне молдавську залізницю до транспортного коридору України і знизить тарифи на перевезення.

Нагадаємо, в липні Україна і Литва домовилися про повне зняття обмежень у повітряному сполученні між країнами.

Показати ще новини
Радіо NV
X