Україна і Казахстан запустять сервісний центр з обслуговування літаків типу Ан

9 жовтня 2015, 12:56
Державний концерн "Укрспецекспорт" та підприємство "Казахстанська авіаційна промисловість" підписали Угоду про створення та функціонування в Астані сервісного центру з обслуговування літаків типів Ан-26, Ан-72, Ан-74, пише Інтерфакс-Україна

Повідомляється, що таке рішення було прийнято в рамках візиту президента України Петра Порошенка в Казахстан і стало результатом домовленостей, досягнутих в ході 5-го засідання спільної українсько-казахстанської міжурядової комісії з питань технічного співробітництва, що спрямована на довгострокове співробітництво в авіаційній сфері.

Відео дня

Відзначається також, що мова йде не тільки про організацію першого в Азії сервісного центру з обслуговування літаків типу Ан в Астані, але і постачання Україною технічної документації та технологічного обладнання. Угода також передбачає відпрацювання питання технічного обслуговування та дослідження технічного стану військово-транспортних літаків Ан-26 і Ан-27, надання послуг з їх офіційним ремонту та інші послуги.

Петро Порошенко вперше перебуває з офіційним візитом у Казахстані.

За підсумками зустрічі лідери України і Казахстану зробили ряд заяв, а Нурсултан Назарбаєв окреслив перспективи поставок нафти і вугілля для України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X