Україна і Казахстан розширять співпрацю в авіабудуванні

19 червня 2017, 09:56
Країни готують до підписання міжурядову угоду про виробничу кооперацію в авіапромі

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Плани розвитку двосторонньої кооперації в авіапромі розглядалися в ході 13-го засідання спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва в Астані за участю віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Відео дня

Зубко зазначив, що за підсумками засідання сторонами досягнута домовленість завершити узгодження проекту угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Казахстану про виробничу кооперацію в авіабудуванні і підготувати його до підписання.

Також сторони домовилися активізувати взаємодію між держкомпаніями Укрспецекспорт і Казахстанська авіаційна промисловість щодо створення на базі авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування літаків сімейства Антонов.

За словами віце-прем'єра, плани двостороннього співробітництва включають також підготовку плану заходів щодо забезпечення авіакомпаній і зацікавлених структур Республіки Казахстан регіональними реактивними пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-158, а також послугами з авіаперевезень надважких і великогабаритних вантажів.

Крім цього, Україна розглядає одним із перспективних напрямків двостороннього співробітництва суднобудування: мова йде про проектування, будівництво і оснащення кораблів і катерів Республіки Казахстан. "Україна готова запропонувати концепцію і поставити обладнання для організації охорони морської лінії Республіки Казахстан", - пояснив Зубко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X