Україна і Казахстан підписали договір про співпрацю у сфері авіації

14 жовтня 2015, 14:16
Держконцерн Укрспецекспорт, що входить до складу Укроборонпрому підписав з Казахстанською авіаційною індустрією угоду про співпрацю в авіасфері, що має надати Україні нові ринки збуту, замовлення, а також збільшення обсягів виробництва літаків АН

"Українські АНи користуються попитом по всьому світу, і ми будемо задовольняти цей попит. Відкривши відповідні представництва і розгорнувши сервісні центри по різних континентах ми збільшимо їх конкурентоспроможність і повернемо галузь авіабудування України на головні світові позиції", - прокоментував договір директор Укроборонпрому Роман Романов.

Відео дня

Українсько-казахське співробітництво, насамперед, передбачає організацію на базі Авіаційно-технічного центру КАІ (м. Астана) сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків ДП Антонов і виробничої кооперації у виготовленні комплектуючих до цих літаків.

Також сторони домовилися про розробку і виробництво безпілотних літальних апаратів цивільного і військового призначення та вирішили питання постачання, ремонту і технічного обслуговування авіаційних тренажерних комплексів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укроборонпром встановив рекорд з виробництва гармат.

Показати ще новини
Радіо НВ
X