Україна і ЄС скоординували позиції щодо протистояння російському Північному потоку-2

22 червня 2017, 13:10
Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск обговорили загрози проекту спорудження газопроводу Північний потік-2

"Ми також скоординували наші позиції і загрози, які несе російський політично вмотивований проект Північний потік-2, який спрямований не тільки проти України, а й проти всього Євросоюзу", - цитує Інтерфакс-Україна слова Порошенко зі спільної заяви з Туском у четвер у Брюсселі.

Відео дня

При цьому глава української держави додав, що енергетична диверсифікація, енергетична безпека та ефективна співпраця залишаються актуальними як для України, так і для Євросоюзу.

Нагадаємо, що раніше Міністр енергетики США назвав проект Північний потік-2 загрозою для енергетичної безпеки України та Європи.


Проектом Північний потік 2 передбачено будівництво через Балтійське море ще двох ниток газопроводу потужністю 55 млрд куб м. Проект повинен був майже повністю копіювати - і технічно, і корпоративно - вже працючий Північний потік. Проект газопроводу активно лобіюється Москвою як альтернатива поставкам газу через територію України. Однак його будівництво викликає неоднозначну реакцію у країн Східної Європи.

Показати ще новини
Радіо NV
X