Україна і Аргентина стануть партнерами-аграріями

25 липня 2017, 17:32
Україна і Аргентина розробляють науково-технологічні проекти в аграрній галузі

Про це повідомила прес-служба Міністерства агрополітики.

Відзначається, що недавно відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевой з послом Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо і президентом аргентинської групи Лос Гробу Густаво Гробокопачем.

Відео дня

"Не дивлячись на ті досягнення в аграрному експорті, які ми маємо вже сьогодні, ми відчуваємо гостру потребу працювати в напрямку підвищення продуктивності виробництва в сільському господарстві України. Також ми будемо розвивати технології, які дадуть можливість удосконалити ланцюга виробництва, переробки та експорту", - сказала Трофімцева.

За її словами, мінагрополітики все більше уваги звертає на такі питання, як інноваційні технології та створення агротехнологічних кластерів в регіонах України. Але не менш важливим сьогодні є питання хеджування цінових і інших ризиків для аграрного виробника, впровадження сучасних інструментів управління ризиками в аграрному секторі, особливо для малих і середніх фермерів.

Гробокопач підкреслив, що Україна і Аргентина мають кілька напрямків для плідної співпраці. Йдеться про створення сучасних бізнес-моделей ефективного ведення сільського господарства з акцентом на малого і середнього виробника.

Показати ще новини
Радіо НВ
X