Україна готова відновити постачання електроенергії до Білорусі

21 липня 2017, 15:50
Україна і Білорусь домовилися про конкретні кроки співробітництва в сфері електроенергетики, нафтової і газової промисловості

Про це президент України Петро Порошенко заявив в ході спільної прес-конференції з президентом Білорусі Олександром Лукашенко, передають Українські Новини.

"Я підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі. Також ми домовилися розглянути можливість розширення поставок енергоресурсів, зокрема нафти, з використанням унікального транзитного потенціалу України", - сказав Порошенко.

Відео дня

Президент України також зазначив, що сьогодні існує двостороння зацікавленість у створенні нових спільних підприємств, зокрема в сфері авіабудування, транспорту, машинобудування і сільського господарства.

Раніше Порошенко і Лукашенко вже обговорили можливість відновлення експорту української електроенергії до Білорусі.

Нагадаємо, експорт української електроенергії до Білорусі був припинений у 2014 році через дефіцит в ОЕС України в результаті бойових дій на сході України.

Нагадаємо, що в січні-лютому 2017 року Україна збільшила експорт електроенергії на 37,2% (на 263,9 млн кВт-год) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 972,5 млн кВт-год.

Показати ще новини
Радіо НВ
X