Україна домовилася з Саудівською Аравією про спільне виробництво літаків Ан-132D

20 листопада 2017, 18:15
Державне підприємство Антонов уклало домовленості з партнерами з Королівства Саудівської Аравії щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132

Про це йдеться в повідомленні прес-служби концерну Укроборонпром (в склад якого входить Антонов) щодо підсумків міжнародної виставки Dubai Airshow 2017.

Ан-132D є першим літаком Антонова без російських комплектуючих.

Відео дня

Домовленості щодо складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132 укладено з партнерами з Королівства Саудівської Аравії.

Наступним літаком, який буде створений у тісній міжнародній кооперації, стане модернізований Ан-70 – завдяки досягнутим під час виставки домовленостям він отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей.

"Про відповідну готовність взяти участь у модернізації літака заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини", - повідомили в Укроборонпромі.

Раніше стало відомо про те, що американці вирішили інвестувати $ 150 млн у виробництво Ан-74 в Україні. Інвестором виступила компанія Oriole Capital Group.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X